İKAMETGAHINI TİREBOLUYA AL!

28 Eylül 2021 16:04 Tirebolu Belediyesi 382

KIYMETLİ VATANDAŞLARIMIZ

 

2019 ve 2020 gerçekleştirilen ikametgâh çalışmaları ve belediyemizin girişimleri ile 09.07.2020 tarih ve 058 sayılı karar ile ilçemize doğalgaz getirilmesi kapsamında çalışmalar “Giresun Lisanslı Aksa Doğalgaz Dağıtım Firması” tarafından 2021-2022 yılları arasında yatırım programı gelişim sahası kapsamında alınmıştır.

Gerçekleştirilen ikametgâh çalışmaları neticesinde ilçemiz 2022 yılında DOĞALGAZ yatırımına kavuşacaktır.

 

Bu kıymetli enerji yatırımının yanında ilçemizde ekonomik ömrünü tamamlayan, zamanla tahrip olan, su kaçaklarına ve kesintilerine sebebiyet veren su hatlarımızdaki problemin giderilmesi yine nüfus eksenli destekleme programlarının devreye girmesi ile ancak mümkün olabilmektedir.

 

İçme suyu yatırımlarından İller Bankası destekleme programları kapsamında yararlanamayışımızın sebebi; vatandaşlarımızın evlerinde olmalarına rağmen adrese dayalı sistemde ikametgâhlarının ilçemizde bulundukları evlerde görünmemesinden kaynaklanmaktadır.

 

Kıymetli hemşerilerimizden ricamız ilçemizde su abonelikleri olup, adrese dayalı sistemde ikametgâhları ilçemizde görünmeyen vatandaşlarımızın, su ve alt yapı imkânları, turizm yatırımları, eğitim, sağlık ve enerji gibi birçok yatırım imtiyazından tüm Tirebolu Halkı olarak faydalanabilmek adına ikametgâhlarını ilçemizde bulundukları adrese almaları yönündedir.

 

İKAMETGÂHINI TİREBOLU’YA AL

GELECEĞİNE SAHİP ÇIK!

KAZANAN TİREBOLU HALKI OLSUN

 

SORU, ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN İRTİBAT TELEFONU: 0535 776 0381

 

  • Etiketler
Tirebolu Belediyesi

Tirebolu Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Tirebolu Belediyesi

Çarşı Mah. Gazipaşa Cad. No: 198
Tirebolu / Giresun

Belediye Yazılımı: VAV Prodüksiyon © Tüm Hakları Saklıdır.