Başkanın Mesajı

Değerli Tirebolu Halkımız,Biz birlikte güzeliz...Bizler sizlerle çıktığımız bu yolda,beraber tüm engelleri aşarak Tirebolumuzun geleceğini inşaa edeceğiz.Tirebolumuzun hak ettiği konuma ulaşması için var gücümüzle çalışacağız.

Biz Birlikte Güzeliz..

Bizler sizlerle çıktığımız bu yolda,beraber tüm engelleri aşarak Tirebolumuzun geleceğini inşaa edeceğiz.Tirebolumuzun hak ettiği konuma ulaşması için var gücümüzle çalışacağız.

Bu yolda karşımıza çıkacak engelleri sizlerin bizlere karşı olan inanç ve desteğizle aşacağız. İlçemizin Ekonomi,Turizm ve Sağlık alanlarında yeni nesil bir anlayışla gelişimini sağlayarak,Halkımızın daha refah ve daha huzurlu bir hayat standartına

erişimini sağlayacağız.Hedefimiz doğrultusunda karşımıza çıkacak engeller olacaktır.İlçemizin gelişimine doğrudan veya dolaylı yollarla duvar örmek isteyenler olacaktır.İşte burada Sizlerin engelleri aşan,yolumuza örülen duvarları yıkıp geçen birleştirici gücünüzün desteği olacağından hiçbir şüphemiz yoktur.Sizlerle beraber geleceğimizin,yarınlarımızın çocuklarına,daha yaşanılır ve daha güçlü bir Tirebolu inşaa etmek için Bizler buradayız.Biz Birlikte Güzeliz Tirebolum...

Saygı ve Sevgilerimle

Tirebolu Belediyesi

Tirebolu Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Tirebolu Belediyesi

Çarşı Mah. Gazipaşa Cad. No: 198
Tirebolu / Giresun

Belediye Yazılımı: VAV Prodüksiyon © Tüm Hakları Saklıdır.